در حال بارگزاری...
baner logo logo

10 برند از برترین و گرانترین اثاث خانگی دکوراسیون درجهان

10 Most Expensive Furniture Brands in the Worldyes

ابتدا درشروع مقاله اسامی این 10 برند برتردکوراسیون و چیدمان را ذکر و سپس توضیح مختصر اجمالی از هر بند مطرح می نماییم:لیست این برندهای دکوراسیون و چیدمان  بترتیب از برند دهم تا اول عبارتند از:10. French Heritage9. Christopher Guy8. Henkel Harris7. Fendi Casa6. Kartell5. Boca do Lobo4. Poliform3. Edra2. Restoration Hardwareو اولین و گرانترین برند اثاث و لوازم خانه دکوراسیون و چیدمان  در جهان و رتیه 1  Henredon  است.

حال مختصری درمورد ویژگی های هر برند  چیدمان و دکوراسیون عنوان می نماییم:1-میراث فرانسوی یا French Heritage دهمین برند  دکوراسیون و چیدمان دراین جدول جهانی است بطوریکه اگرشما بخواهید خانه خودتان را بایک محصول که حس برخاستن به شما بدهد،میراث فرانسوی همان اثاثیه لوکسی و دکوراسیون و چیدمانی  است که شما نیاز دارید و این نیاز را پوشش می دهد.این برند ترکیبی از هنر و سنت است و در بعد تجارت قدمت طولانی دارد.آنها به سازندگان اثاثیه هنری و سنتی زندگی می دهند.هرمیزو صندلی بامهارت  خاصی به کمال رسیده تا با مود و وحلت محیط خانه شما بالاترین سازگاری داشته باشد.پس نباید شگفت زده شد که چرا ؟آنها یک صندلی را به قیمت  $4,173 یعنی حدود 16,692,000 تومان قیمت گذاری کرده اندFrench Heritageمورد نهم از این جدول Christopher Guy است.;کسانیکه کارطراحی لوکس جهانی رفقا رااز تبدیل خانه ها از 1999 استارت زدند درابتدا گروه رفقا کریستوفر با طراحی آینه های خیالی کارخودشون شروع کردند و بعد مدتی گستره کاری شون به کل لوازام اثاث شیک خونه مثل مبل و سایرین  رسید.Christopher Guyبرند بعدی که رتبه هشتم در این جدول به خودش اختصاص داده،؛هنکل هریس هست.که معروفترین برند آمریکایی است که کارش از 1946 میلادی شروع کرد که ماری و کارول هنکل  یک کارخانه کوچک را با دوست طراحشان جان هریس بنیان گذاشتند.اونها درآنجا به خلق شاهکارهای طراحی مشغول بودند شهرت هنکل هریس بخاطر بالاترین کیفیت مجموعه اثاثیه بود که آنها را بعنوان بهترین در آمریکا مطرح کرد.Henkel Harrisرتبه هفتم در این جدول مربوط به Fendi Casa است.که یادآور یک مجموعه کامل از دوران معاصراست.که یک برند ایتالیایی است و صنایع دستی زیبا را با گرفتن مجوز از خانه کلوپ ایتالیا به باقی جهان صادر می کند.Fendi Casa رتبه ششم در جدول دکوراسیون و چیدمان مربوط به برند  Kartell است.و با قدمت طولانی خودش به زمانی برمیگرده که خلاقیت زرق برق،نواوری را ملاقات کردند.کارتل لوازم و اثاثیه سطح بالا را قبل تراز1949 تولید می کرده است.آنچه کارتل تولید می کرده یکی ازگرانترین برندهای اثاثیه درجهان است که مواد خامی که  آنها برای تولید استفاده می کنند،چنان زیباست که تا انبارمدرنش هم به پیش رفته است.Kartellبرنده پنجم دکوراسیون و اثاثیه درجهان Boca do Lobo است.
بوکا لوبو یکی از مبلمان منحصر به فرد و کاملأ پیچیده ساخته شده برای کلاس بالاتر است.ساخت یک تیم از طراحان پیشرو در جهان آنها را یکی از classiest مارک های مبلمان در جهان کرده است.


آنها سازنده هرنوع دکوراسیون مبلمان از حمام گرفته تا حال اتاق خواب هستند.Boca do Loboبرند چهارم دکوراسیون درجهانPoliform است.اگرنمی خوای درگذشته زندگی کنی وزمان مدرنی از آنچه که دوست داری باشی پولی فرم مجموعه ای از اثاثیه لوکس برای تو می تواند باشد.آنها فضای مدرن و سنتی را بخوبی باهم ترکیب کرده اند.home-633274_640برند سوم ازاین جدول دکوراسیون و چیدمان جهانی Edra است.این برند بخاطر بکارگیری تولیدات تازه و جدید که با اثاثیه استایل بندی شده می آیند شناخته شده است.بهترین تمرین این برند ترکیب طراحی کلاسیک و مدرن باهم است که بنظرراه خوشایندی است.این برند در 1987درشهری پرازدرک هنر و فرهنگ سنتی و باهیمن نام بنیان گذاشت شد.Edraبرند دوم و مقبل اول Restoration Hardware است.که یکی از جونترین ولی موفق ترین برندهای  مرمت سخت افزار خانه است.این برند شهرتش بخاطرراحتی و زیبایی طراحی اثاثیه اش دارد.این برند همچنین تنوع گسترده ای  درتولید لوزام خانگی دارد.Restoration Hardwareو درنهایت گرانترین برند اثاثیه و دکوراسیون درجهان  Henredon است که رتبه اول بخود اختصاص داده است.dining-room-332207_640و این برند بخاطر بالاترین کیفیت تولیدات انهاست که انها را قابل اعتماد ترین برند و گرانترین در جهان کرده است.آنها بمدت 65 سال فعالیت تجاری داشته اندمنبع:http://www.insidermonkey.com/blog/10-most-expensive-furniture-brands-in-the-world-344704/?singlepage=1