در حال بارگزاری...
baner logo logo

اگر موفقیت در اولین قدم نصیب ما می شد، سعی و عمل دیگر معنی نداشت.

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش  مبلمان  در شکل سنتی  آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید مبلمان و دکوراسیون  در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

لوستر، مبلمان و دکوراسیون صانع با توجه به تنوع در نوع محصولات تولیدی خود و بازار ایران سعی بر این داشته است که  محصولات خود را با برند صانع و با تعدادی از تولید کنندگان و برندهای معتبر ایرانی و خارجی همکاری کند. لذا مجتمع صانع مبادرت به تولید و جمع آوری گلچینی از محصولات شرکتهای معتبر نموده است تا خدمتی دیگر به هموطنان عزیز داشته باشد.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله لوستر، مبلمان و دکوراسیون و تحولات گوناگون این صنعت پویا ،بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را به آدرس info@ ارسال نمائید.

تبلیغات درست وجلب رضایت فروشندگان ومصرف کنندگان اعتبارمامی باشدوگواه آن هزاران مشتری خوب ما درسراسر ایران می باشد

مبلمان، لوستر و دکوراسیون صانع با بیش از یک دهه فعالیت در فردیس کرج در زمینه تولید، واردات و پخش لوستر، مبلمان ودکوراسیون داخلی در اقصی نقاط ایران از شما دعوت میکند تا از مجموعه ما دیدن فرمائید.

در این سایت ارسال نظرات آزاد است.

این سایت همواره در حال تغییر و تحول در تمامی بخشهای فنی و محتوایی است، همیشه پیگیر آن باشید.